Specjalista ds. walidacji

umowa o pracę
Warszawa, Zdalnie, Wrocław
Dodane 5 lat dni temu

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za całościowy proces walidacji
  • Analiza techniczna i biznesowa
  • Audyty
  • Odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji (plany, testy, protokoły, raporty))
  • Wybór i rozwój odpowiednich metod, technik i standardów testowania i pomiarowych

Wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym lub medycznym w pracy na stanowiskach związanych z walidacją / kwalifikacją urządzeń i/lub pomieszczeń / jakością
  • Znajomość zagadnień i metodyki kwalifikacji i walidacji
  • Znajomość przepisów i wymagań GMP EU i FDA, GAMP,, ISO14664
  • Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami walidacyjnymi / kwalifikacyjnymi
  • Doświadczenie w opracowywaniu i opiniowaniu Dyrektyw, Procedur, Instrukcji i SOPów o tematyce walidacyjnej i GMP
  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, automatyka, elektronika, zarządzanie produkcją, zarządzanie jakością)
  • Gotowość do częstych wyjazdów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Co oferujemy

  • Pakiet medyczny Medicover z opieką stomatologiczną (za dopłatą jest dostępny pakiet rodzinny)
  • Pakiet rekreacyjno – sportowy MultiSport
  • Pakiet szkoleniowy
  • Regularnie odbywające się imprezy integracyjne

Cechy oferty pracy

StanowiskoSpecjaista ds. walidacji
wynagrodzenie5 000 - 7 000 PLN
lokalizacjaZdalnie/Warszawa / Wrocław
typ ofertyumowa o pracę
osoba kontaktowamarcinkasprzyk@econsulting.pl

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.