Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663
Praca – eConsulting

BENEFITY

Praca w eConsulting to coś więcej niż zawodowe obowiązki. Ważna jest dla nas przyjazna atmosfera, możliwość rozwoju, elastyczne podejście w pogodzeniu życia zawodowego i prywatnego.

Wchodząc do zespołu eConsulting masz gwarancję pracy przy ciekawych projektach. Czego jeszcze możesz oczekiwać?

 • PRACUJESZ TAK JAK LUBISZ
  Wiemy, że tak zwana praca „od do” sprawia, że ciężko jest pogodzić życie zawodowe z codziennymi sprawami, życiem prywatnym i rozwijaniem pasji. Dlatego proponujemy, aby 8-godzinny dzień pracy był bardziej elastyczny niż w większości firm. Co to oznacza? Najważniejsze, aby powierzone obowiązki były na bieżąco realizowane, a Ty będziesz mieć możliwość dojechania i wyjścia z pracy w bardziej elastycznych, ustalonych wcześniej godzinach z przełożonym. Nie narzucamy pracy 8-16 lub 9-17. Przepracowane godziny będą rozliczane w okresie kwartalnym.
 • STABILNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO WSPÓŁPRACY
  Zależy nam na komforcie pracy naszych konsultantów. Dlatego oferujemy wybór formy zatrudnienia przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości projektów. Współpracujemy w oparciu o umowę na czas nieokreślony po przepracowaniu okresu próbnego. Po zakończeniu każdego projektu proponujemy udział w następnym lub realizację projektów wewnętrznych firmy. Niezależnie od wyboru formy zatrudnienia wszystkim konsultantom przysługują jednakowe benefity.
 • PRZYJAZNA ATMOSFERA
  Otwarta i przyjazna komunikacja sprzyja dobremu samopoczuciu w miejscu pracy. W eConsulting cenimy takie cechy, jak chęć współpracy, zaangażowanie i konstruktywny feedback. Jesteśmy przekonani, że dobre samopoczucie w firmie stanowi podstawę do odważnego i kreatywnego realizowania wyznaczonych zadań.
 • MOŻLIWOŚĆ PRACY Z DOMU
  W przypadku niektórych projektów istnieje możliwość stałej pracy zdalnej. Osoby zatrudnione na umowę o pracę będą miały możliwość wybrania od 1 do 3 dni pracy poza biurem, w zależności od stażu pracy.
 • PLATFORMA DO REALIZACJI CIEKAWYCH PROJEKTÓW
  Gwarantujemy, że w eConsulting nie będzie nudno. Nasze mocno wyspecjalizowane obszary działania otwierają drogę do pracy na wielu nowych projektach, w nowoczesnych technologiach.
 • PAKIET MEDYCZNY
  Każdemu pracownikowi przysługuje pakiet medyczny, a wraz z nim dostęp do prywatnej opieki medycznej. Pakiet otrzymasz po okresie 3-miesięcznego okresu próbnego. Może na tym skorzystać również Twoja rodzina, współfinansujemy także pakiety rodzinne.
 • SZKOLENIA I ROZWÓJ
  Na co dzień uczymy się poprzez praktyczne doświadczenia i udział w różnorodnych projektach. Aby jednak osiągać jak najlepsze rezultaty, warto korzystać z dodatkowej wiedzy. Dlatego właśnie, pod kątem szkoleń, wspieramy członków naszego zespołu pakietem, w ramach którego realizowane są szkolenia zewnętrzne i kursy pozwalające uzyskać oficjalne certyfikaty. Organizujemy szkolenia dla całego zespołu, wspieramy naukę języków obcych (uczestnicząc w zajęciach w biurze lub online), po akcepcie przełożonego dofinansowujemy wybrane szkolenia indywidualnie.
 • KARTA MultiSport - Benefit Systems
  To pakiet sportowy, który daje możliwość wejścia na teren kilkuset obiektów sportowych w całym kraju. Obejmuje aż 25 aktywności, takich jak siłownie, basen, aerobic, joga, sztuki walki, spinaczki i wiele innych.

  Będąc w temacie sportu – z inicjatywy naszych konsultantów powstały wewnętrzne drużyny piłki siatkowej i koszykówki, na które zapraszamy wszystkich tworzących zespół eConsulting. Dofinansujemy hale sportowe i gorąco kibicujemy naszym drużynom.

 • NOWOCZESNE MIEJSCE PRACY
  Siedziby naszych biur usytuowane są w eleganckich budynkach, a przytulne wnętrza sprzyjają nie tylko szybkiej aklimatyzacji w miejscu pracy, ale także swobodnemu samopoczuciu.

  Wygodne fotele, podstawki pod laptopa, miękkie kanapy… Ponadto, stół do gry w piłkarzyki, telewizor, play station, a w kuchni…

 • KUCHNIA PEŁNA PYSZNOŚCI
  Świeże owoce i warzywa, kilka rodzajów pieczywa, sery, wędliny, a do tego owocowe soki,  aromatyczna kawa, pyszna herbata.. Masz ochotę na fit shakea, a może wolisz pożywnego tosta? W przerwie na śniadanie lub lunch w naszej kuchni z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz, aby się dobrze odżywić. Kuchnia to również ulubione miejsce spotkań i żywych dyskusji.
 • DOBRA ZABAWA
  Nie tylko projektami człowiek żyje. Od czasu do czasu chcemy się też trochę pobawić. A ponieważ lubimy swoje towarzystwo organizujemy wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne. Zobacz, jak spędzamy wspólnie czas.
AKTUALNE OFERTY PRACY