Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663
Outsourcing IT – eConsulting

OUTSOURCING IT

Optymalizuj czas i zasoby ludzkie przy zachowaniu pełnej kontroli nad projektem

eConsulting gwarantuje dostarczenie specjalistów spełniających wszystkie wymagania merytoryczne i osobowościowe postawione przez klienta. Posiadamy nie tylko wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, ale także zdobywane przez wiele lat know-how w zakresie IT. Nasz wyspecjalizowany zespół researcherów i rekruterów szczegółowo przegląda i weryfikuje rynek pracy. Posiadamy bazę aż 20000 czynnych zawodowo specjalistów. Oferujemy także możliwość przygotowania specjalistów zgodnie z wymaganiami klienta, zapewniając im szkolenia w niszowych technologiach.

OFERTA

Outsourcing specjalistów

Oferta polega na outsourcingu pojedynczych specjalistów IT, którzy stanowią uzupełnienie zespołu klienta. Takie rozwiązanie pozwala szybko i skutecznie zaspokoić potrzeby wynikające z braku zasobów ludzkich lub umiejętności wymaganych w trakcie realizacji projektu.
Oferujemy wsparcie również w sytuacjach nagłych, na przykład w przypadku choroby, czy odejścia pracownika. Specjalista o określonych, potwierdzonych umiejętnościach merytorycznych oraz z doświadczeniem projektowym zostaje włączony na wybrany okres do zespołu klienta, u którego wykonuje zadania zlecane i nadzorowane przez kierownika projektu. Standardowym sposobem rozliczenia pracy w przypadku body leasingu jest metoda ‘Time and Material’, czyli – w pewnym uproszczeniu – wynagrodzenie obliczane jest w oparciu o raport godzinowy lub dzienny.

Outsourcing zespołów

Idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy pojawia się potrzeba szybkiej realizacji złożonego projektu, który znacznie wykracza poza aktualne możliwości zespołu u klienta. Oferta polega na zapewnieniu wyspecjalizowanego w danej technologii kompletnego zespołu IT: analityków, programistów, testerów, itp. Przy tym rozwiązaniu, działania zespołu zarządzane są przez kierownika projektu wchodzącego w jego skład, natomiast praca zarządzana jest bezpośrednio przez klienta.
Sposób rozliczania oparty jest na raportach godzinowych lub dziennych (Time and Material) albo w modelu ‘Fixed Price’, czyli kwota wynagrodzenia zostaje z góry ustalona. W przypadku leasingu całego zespołu, eConsulting bierze odpowiedzialność nie tylko za dostarczenie specjalistów o określonych umiejętnościach, ale także za efektywną pracę zespołu i zapewnienie oczekiwanych efektów.

Outsourcing usług

To najpopularniejszy rodzaj usług outsourcingowych, w którym branża IT przoduje. Outsourcing usług w dużej mierze odciąża firmę z poniesienia wysokich kosztów rekrutacyjnych.

eConsulting świadczy outsourcing usług IT, przejmując kompleksowo lub częściowo (w zależności od ustaleń z klientem) usługi informatyczne niezbędne do funkcjonowania organizacji.

Klient przenosi funkcje IT lub obsługę wybranych technologii, zespół, sprzęt oraz dokonuje transferu wiedzy technologicznej.

eConsulting wzbogaca pozyskane know-how oraz optymalizuje zarządzanie ośrodkiem świadczącym usługi zgodnie z ustalonymi poziomami usług SLA.

ZAKRES USŁUG

 • software development: Java, .NET, JavaScript, SQL, rozwiązania mobilne, SharePoint
 • administracja systemu
 • zapewnienie jakości
 • testowanie
 • business intelligence
 • cloud computing
 • administracja systemami IT

DLACZEGO MY?

eConsulting wspiera klientów w osiągnięciu celów biznesowych, poprzez przejęcie odpowiedzialności za działy nie powiązane bezpośrednio z ich core business. Obsługę procesów informatycznych zapewniamy od 2002 roku. Właśnie dlatego, obecnie naszym klientom możemy zapewnić:

20000 specjalistów w bazie

profesjonalny zespół rekruterów

sprawny proces rekrutacyjny, wspierany przez dedykowane narzędzia IT

portfolio kilkuset zrealizowanych usług

wsparcie największych światowych korporacji

szybką realizację zleceń

najwyższą jakość usług, opartą na indywidualnym podejściu do każdego klienta

KONTAKT

Uczyń nas partnerem Twojego sukcesu!

Sales Manager Sylwia Redlicka

  • Kontaktu mającego na celu obsługę niniejszego zapytania.
  • Prowadzenia procesów rekrutacyjnych.
  • Prowadzenia działań marketingowych.
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od eConsulting Sp. z o.o. informacji o charakterze marketingowym na wskazany przeze mnie adres email.
  • Wyrażam zgodę na prowadzenie przez eConsulting Sp. z o.o. działań marketingowych drogą telefoniczną.

  W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania tych danych, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności

  Wyślij
  Wyślij