Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663
Proces rekrutacji – eConsulting

PROCES REKRUTACJI

W każdym procesie rekrutacyjnym widzimy szansę na poznanie osób pełnych zaangażowania i entuzjazmu. Ludzie są najcenniejszą wartością naszej firmy. Wierzymy, że tylko wspólnie jesteśmy zdolni tworzyć najlepsze rozwiązania. Dlatego też oprócz twardych kompetencji, ważna jest dla nas pasja, uczciwość i komunikatywność.

Lepiej przygotuj się na spotkanie z nami. Proces rekrutacji składa się z kilku etapów i służy poznaniu merytorycznych oraz interpersonalnych cech kandydata.

Ze względu na specyfikę niektórych stanowisk, przebieg procesu rekrutacyjnego może ulec zmianie. Jeśli tak się stanie, poinformujemy Cię o tym podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.

1. APLIKUJ ONLINE
rekrutacja aplikuj online

Wypełnij formularz aplikacyjny i załącz swoje CV w języku wyznaczonym w ofercie.

Szczególną uwagę zwracamy na staż pracy oraz znajomość poszczególnych narzędzi. Przeczytaj dokładnie warunki współpracy i opis stanowiska.

25 MAY, 2017
2. WERYFIKACJA UMIEJĘTNOŚCI
rekrutacja weryfikacja umiejętności

Po otrzymaniu zgłoszenia, rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu sprawdzenia i bardziej szczegółowego omówienia danego stanowiska i oczekiwań. To etap określenia Twoich merytorycznych i interpersonalnych cech związanych z danym stanowiskiem.

Jeśli spełniasz większość oczekiwań, umówimy się z Tobą na kolejną rozmowę – weryfikację techniczną. Będzie to okazja, aby porozmawiać z przyszłym współpracownikiem z zespołu.

25 MAY, 2017
3. TWORZYMY TWÓJ PROFIL
rekrutacja tworzymy Twój profil

Dział rekrutacji i HR eConsulting porównuje profile wszystkich kandydatów i decyduje o zaproszeniu na spotkanie z kierownikiem projektu.

25 MAY, 2017
4. SPOTKANIE Z KIEROWNIKIEM PROJEKTU
rekrutacja spotkanie z kierownikiem projektu

Rozmowa prowadzona jest przez managera projektu, z którym być może będziesz współpracować w przyszłości. Zazwyczaj spotkanie odbywa się w siedzibie naszego biura. Podczas tego etapu zależy nam na dialogu. Zastanów się, czego jeszcze chcesz się dowiedzieć o eConsulting, o projekcie i warunkach współpracy.

25 MAY, 2017
5. SPECYFIKA STANOWISK
rekrutacja specyfika stanowisk

Ze względu na specyfikę niektórych stanowisk, przebieg procesu rekrutacyjnego może ulec zmianie. Jeśli tak się stanie, poinformujemy Cię o tym podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.