Salesforce Architect and Team Lead

kontrakt
Zdalnie
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków

● Analiza wymagań biznesowych i mapowanie ich do możliwości produktów Salesforce
● Tworzenie projektów technicznych rozwiązań zgodnie z najlepszymi praktykami Salesforce
● Prezentacje projektów i wdrożonych rozwiązań dla klientów
● Kreatywne podejście do rozwiązywania wspólnych problemów w projektach
● Współpraca i merytoryczna kontrola prac zespołów programistycznych
● Oszacowanie pracochłonności / złożoności zadań
● Wsparcie w identyfikacji zależności i ryzyk projektowych
● Współpraca z międzynarodowym zespołem w ramach rozwoju systemu obsługi partnerów   B2B dla globalnej firmy sektora FMCG

Wymagania
● Minimum 5 lata doświadczenia w komercyjnych projektach IT (na różnych stanowiskach)
● Ponad 3 lata doświadczenia z technologią Salesforce
● Bardzo dobra znajomość portfolio produktów Salesforce
● Możliwość tworzenia projektów technicznych rozwiązań opartych na platformie Salesforce
● Szeroki zakres wiedzy technicznej, zwłaszcza z zakresu architektury systemów Doświadczenie w kierowaniu zespołami wdrożeniowymi
● Dobra znajomość obszaru integracji systemów
● Certyfikaty (jeden lub wiele) Salesforce System Architect, Application Architect – mile widziane
● Język angielski: min. C1

Co oferujemy

● Karta Medicover z refundacja opieki stomatologicznej (możliwość dokupienia pakietu dla członków rodziny)
● Karta Multisport
● Finansowanie szkoleń i certyfikatów zawodowyc
● Udział w projektach w międzynarodowym środowisku

Cechy oferty pracy

StanowiskoSalesforce Architect and Team Lead
LokalizacjaZdalnie/Warszawa
Typ ofertyKontrakt
Osoba kontaktowamarcinkasprzyk@econsulting.pl

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.