Frontend Developer

kontrakt
Kraków, Warszawa, Zdalnie
Dodane 5 lat dni temu

Zakres obowiązków

  • Programowanie zgodnie ze specyfikacją
  • Analiza specyfikacji
  • Udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania dla klienta
  • Współpraca z zespołem programistów (odpowiedzialnym zarówno za back-end i front-end)
  • Poszukiwanie rozwiązań zgodnych z wymaganiami biznesowymi
  • Stworzenie kodu CSS i JS, który umożliwi implementację interfejsów na różne platformy
  • Testowanie aplikacji

Wymagania

  • HTLM5, CSS3 (SCSS/LESS/SASS), JavaScript/Typescript, jQuery, AngularJS 1/2, React, NodeJS, RWD, CVS/SVN/GIT, JIRA/Redmine/HPSM, Agile/Scrum
  • Mile widziana znajomość: WebGL, Vue.js, d3js

Co oferujemy

  • Pakiet medyczny Medicover
  • Pakiet MultiSport
  • Regularnie odbywające się imprezy integracyjne
  • Finansowanie szkoleń i certyfikatów zawodowych

Cechy oferty pracy

StanowiskoFrontend Developer
lokalizacjaZdalnie, Warszawa, Kraków
typ ofertykontrakt
osoba kontaktowamarcinkasprzyk@econsulting.pl

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.