Programista .NET

kontrakt
Warszawa, Zdalnie
Dodane 5 lat dni temu

Zakres obowiązków

  • Wspierania w definiowaniu i rozwijaniu strategii IT oraz architektury, która wspiera strategię i architekturę biznesową
  • Projektowania rozwiązań informatycznych, które wspierają potrzeby biznesowe oraz kształtują przyszłość firmy zgodnie z trendami technologicznymi a jednocześnie wspierają budowę efektywnych rozwiązań informatycznych
  • Budowania rozwiązań IT zgodnie z określonym poziomem jakości, czasem i budżetem oraz efektywnym kosztowo poziomem utrzymania rozwiązania w przyszłości. Testowania własnych rozwiązań oraz uczestnictwo w procesie testowym rozwiązań dostarczonych przez innych
  • Budowy silnych, długoterminowych relacji z kluczowymi dostawcami IT. Zapewnienie, że priorytety biznesu są silnie wspierane w zakresie korzyści biznesowych, elastyczności, jakości, oraz czasu wprowadzenia na rynek oraz kosztów
  • Odbioru systemu centralnego oraz systemów satelickich od dostawców zgodnie z założonymi wymaganiami biznesowymi, niefunkcjonalnymi oraz ustalonym poziomem jakości
  • Odbioru od dostawców i utrzymywanie dokumentacji wdrożeniowej dla nowych i modyfikowanych systemów. Modyfikowanie dokumentacji po każdorazowej zmianie systemu
  • Dostarczania wysokiej jakości wsparcia dla codziennych procesów IT

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum 2-3-letnie doświadczenie w pacy na stanowisku programisty
  • Umiejętność programowania w środowisku .NET
  • Znajomość C#; ASP.NET WebForms/MVC; JavaScript
  • Znajomość T-SQL
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji – SVN
  • Znajomośc języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Orientacja na wysoką jakość i bezpieczeństwo tworzonego kodu
  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej, odpowiedzialność i terminowość
  • Umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym pod presją czasu i ze zmiennymi priorytetami

Mile widziane

  • Doświadczenie w sektorze ubezpieczeń
  • Znajomość DevExpress i SSIS dodatkowym atutem

Co oferujemy

  • Pakiet medyczny Medicover z opieką stomatologiczną (za dopłatą jest dostępny pakiet rodzinny)
  • Pakiet rekreacyjno – sportowy MultiSport
  • Pakiet szkoleniowy
  • Regularnie odbywające się imprezy integracyjne

Cechy oferty pracy

StanowiskoProgramista .NET
lokalizacjaZdalnie/Warszawa
typ ofertykontrakt
osoba kontaktowamarcinkasprzyk@econsulting.pl

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.