Salesforce Administrator

kontrakt
Warszawa, Zdalnie
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków

  • Administracja (użytkownicy, dostępy itp.)
  • Parametryzacja oraz konfiguracja rozwiązania, dostosowanie widoków do wymagań biznesu
  • Konfiguracja modelu danych
  • Konfiguracja procesów biznesowych przy pomocy narzędzi Process Builder i / lub Flow
  • Zarządzanie importem danych
  • Zarządzanie środowiskami testowym i produkcyjnym Salesforce
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem w ramach rozwoju systemu obsługi partnerów B2B dla globalnej firmy sektora FMCG

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w administrowaniu platformą Salesforce
  • Umiejętność przełożenia procesów biznesowych na konfigurację
  • Znajomość automatyzacji / formuł / walidacji
  • Rozumienie modelu danych
  • Rozumienie widoczności i dostępu do danych
  • Doświadczenie w imporcie i eksporcie danych
  • Doświadczenie w pracy z raportami i dashboardami (Opcjonalnie)
  • Znajomość procesu wdrożeniowego Salesforce (sandbox, changes sets) – Opcjonalnie
  • Certyfikaty Salesforce Administrator, Salesforce Advanced Administrator – mile widziane
  • Angielski: min. B2

Co oferujemy

● Karta Medicover z refundacja opieki stomatologicznej (możliwość dokupienia pakietu dla członków rodziny)
● Karta Multisport
● Finansowanie szkoleń i certyfikatów zawodowyc
● Udział w projektach w międzynarodowym środowisku

Cechy oferty pracy

StanowiskoSalesforce Administrator
LokalizacjaZdalnie/Warszawa
Typ ofertyKontrakt
Osoba kontaktowamarcinkasprzyk@econsulting.pl

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.