Salesforce Consultant

kontrakt
Warszawa, Zdalnie
Dodane 3 lata dni temu

Zakres obowiązków

  • Uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych z klientem.
  • Projektowanie i konfigurowanie procesów biznesowych w oparciu o platformę Salesforce (Service Cloud, Community Cloud)
  • Wsparcie analityczne dla klienta i zespołu programistycznego.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z technologią Salesforce.
  • Biegła znajomość narzędzi konfiguracyjnych Salesforce.
  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu przynajmniej jednego z produktów Salesforce (Sales, Service, Marketing, Community Cloud lub innych aplikacji na platformie Salesforce).
  • Doświadczenie w implementacji procesów biznesowych, pracy z zespołami programistów oraz zrozumienia kluczowych koncepcji architektonicznych i ekosystemu Salesforce.
  • Angielski: min. B2/C1

Co oferujemy

● Karta Medicover z refundacja opieki stomatologicznej (możliwość dokupienia pakietu dla członków rodziny)
● Karta Multisport
● Finansowanie szkoleń i certyfikatów zawodowyc
● Udział w projektach w międzynarodowym środowisku

Cechy oferty pracy

StanowiskoSalesforce Consultant
LokalizacjaZdalnie/Warszawa
Typ ofertyKontrakt
Osoba kontaktowamarcinkasprzyk@econsulting.pl

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.