W dniach 19-21 listopada zespół ecvalidation wziął udział w 11. Kongresie Świata Przemysłu Farmaceutycznego w Łodzi. Wydarzenie to jest dedykowane szeroko pojętej branży farmaceutycznej, czyli producentom leków, urządzeń produkcyjnych czy oprogramowaniu i wyposażeniu wykorzystywanemu w procesach produkcyjnych i logistycznych. W tegorocznym Kongresie wzięła udział rekordowa ilość osób. W hotelu Ambasador Premium w Łodzi integrowało się łącznie ponad 460 przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz firm z otoczenia branży.

Podczas tegorocznej edycji Kongresu, reprezentanci zespołu ecvalidation promowali usługi związane z walidacją zarówno komputerową (CSV), jak i walidacją techniczną, a w tym kwalifikację pomieszczeń, walidację procesu produkcyjnego, walidację wyrobów medycznych, jak i wiele innych. Z tej okazji, Michał Timler, który jest Kierownikiem Zespołu Walidacji, wygłosił prelekcję na temat minimalizowaniu ryzyka w walidowaniu rozwiązań chmurowych.

Więcej informacji na temat konferencji: http://kongresfarmaceutyczny.pl/konferencja/info/11-kongres-swiata-przemyslu-farmaceutycznego-podsumowanie