Analityk ds. Salesforce Support

kontrakt
Kraków, Zdalnie
Dodane 5 lat dni temu

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia w aplikacji Salesforce support dla wewnętrznych użytkowników (Poziom 2)
  • Komunikacja za pomocą systemu Jira (wsparcie telefoniczne nie jest wymagane)
  • Rozwiązywanie problemów związanych z platformą Salesforce, wydajnością, zgłaszaniem błędów i kwestii związanych z integracją
  • Zarządzanie nowymi zapytaniami, dotyczącymi funkcji i konfiguracji narzędzi
  • Zbieranie zapytań dotyczących funkcjonalności i ulepszeń
  • Testowanie nowych funkcji w środowisku Sandbox
  • Praca w trybie 24/7 (3 zmiany)

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w dziedzinie wspierania aplikacji biznesowych
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym, wymagane jest całodobowe wsparcie na miejscu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość narzędzi i standardów zarządzania usługami
  • Determinacja w rozwiązywaniu problemów
  • Doświadczenie w Salesforce support będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy

  • Oficjalny program certyfikacji Salesforce
  • Różne pakiety relokacyjne
  • Możliwość awansu na stanowisko Kierownik Zmiany dla najlepszych konsultantów
  • Finansowanie dojazdów do pracy i z pracy (nocne zmiany)
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Pakiet Multisport

Cechy oferty pracy

StanowiskoSalesforce Support Analyst
lokalizacjaZdalnie/Kraków
typ ofertykontrakt
osoba kontaktowamarcinkasprzyk@econsulting.pl

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.