Java Developer

kontrakt
Warszawa, Zdalnie
Dodane 5 lat dni temu

Zakres obowiązków

  • tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego z wykorzystaniem nowoczesnych praktyk i standardów
  • tworzenie automatycznych testów jednostkowych, komponentowych i integracyjnych w konwencji TDD
  • tworzenie automatycznych testów niefunkcjonalnych
  • implementacja automatycznych testów systemowych z wykorzystaniem Behavior Driven Development
  • implementowanie skalowalnej architektury mikroserwisowej w oparciu o logikę domenową
  • tworzenie wysokiej klasy API RESTowego dla klientów zewnętrznych
  • tworzenie i utrzymanie automatycznego procesu CI/CD w środowiskach cloudowych,
  • utrzymanie serwisów na środowiskach testowych i produkcyjnych;

Wymagania

  • Java 8, Spring, REST
  • SpringBoot, Docker
  • Git, Maven
  • Test Driven Development, Scrum, Microservice architecture;
  • Public Cloud (AWS lub Azure), Serverless

Mile widziane

  • JavaScript (React lub Angular)
  • Python/Groovy

Co oferujemy

  • Pakiet medyczny Medicover
  • Pakiet MultiSport
  • Regularnie odbywające się imprezy integracyjne
  • Finansowanie szkoleń i certyfikatów zawodowych

Cechy oferty pracy

StanowiskoJava Developer
lokalizacjaZdalnie/Warszawa
typ ofertykontrakt
osoba kontaktowamarcinkasprzyk@econsulting.pl

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.